AktualnościBetsafe – Podsumowanie

Sierpień 10, 2020by Jerremy White0

Betsafe jest jednym z wiodących międzynarodowych bukmacherów, co również zauważysz. https://betsafe.com.pl/bonus/ oferuje wszystko, czego potrzebujesz do obstawiania i na pewno Cię nie zawiedzie. Strona oferuje wiele różnych miejsc, w których można obstawiać zakłady, aby uczynić je opłacalnymi i wygodnymi. Niewłaściwe jest również zapominanie o bonusach oferowanych przez stronę i ofertach, jakie kierują do swoich klientów. Bonusy powitalne i oferty specjalne są wliczone w cenę.

Strona jest w języku polskim, co znacznie ułatwia cały proces obstawiania. Strona Betsafe jest bardzo przejrzysta, choć mogłaby być nieco lepsza pod względem czcionek oraz kolorystyki. Ogólnie rzecz biorąc, należy jednak pamiętać, że szybkość i przejrzystość strony, przynajmniej w dokumentach podpisu, jest o wiele ważniejsza niż niewłaściwa kolorystyka.

Jednym z atutów Betsafe jest również jego niezawodność i nieopodatkowane zyski. W Betsafe możesz bezpiecznie korzystać z wszystkich popularnych metod płatności w Polsce. Nieopodatkowane wygrane są również bardzo ważne, ponieważ z pewnością nie chcesz dzielić się swoimi pieniędzmi za darmo, gdy wygrasz zakład.

Na minus można zaliczyć Betsafe z powodu słabej obsługi klienta oraz, po części, słabej znajomości języka polskiego. Obsługa klienta w Betsafe jest całkowicie w języku angielskim, więc nie otrzymasz usług w języku polskim. Strona nie jest jeszcze w pełni przetłumaczona na język polski. Tak więc w Betsafe jest jeszcze kilka rzeczy do poprawy, ale ogólnie jakość jest prawie na doskonałym poziomie.

Promocje, bonusy na zakłady i inne promocje Betsafe

Betsafe jest jednym z najbardziej znanych bukmacherów, ponieważ działa w branży bukmacherskiej od dłuższego czasu. Wybór kierunków przez Betsafe to najwyższa półka dla bukmacherów, gdyż kierunki można znaleźć we wszystkich kierunkach, od polskich lig sportowych po baseball. W lewym dolnym rogu znajduje się również sekcja „Betsafe Specials”, gdzie codziennie pojawiają się ciekawe i rzadkie strony z zakładami.

Jeśli korzystałeś już z Betsafe, wiesz, że strona oferuje wiele udogodnień, w tym zwiększone kursy, darmowe zakłady i oferty specjalne. Z naszego doświadczenia wynika, że Betsafe regularnie oferuje różne oferty specjalne, które czynią zakłady bardziej komfortowymi.

Betsafe – €5 daily free bet

Postaw zakład z kursem 5.00 lub wyższym na dowolny sport. Jeśli Twój zakład wygra, darmowy zakład w wysokości 5€ zostanie automatycznie dodany do Twojego konta gracza. Darmowy zakład musi zostać wykorzystany w ciągu 3 dni od dodania do gry. Nie ma potrzeby recyklingu, więc wszystkie wygrane zabieramy do domu!

  • Aby otrzymać bonus, musisz postawić zakład o wartości co najmniej 10€ z kursem min. 5,00.
  • Zakłady postawione za pieniądze bonusowe nie będą brane pod uwagę, podobnie jak funkcja Cash Out.
  • Darmowy zakład musi zostać wykorzystany w ciągu 3 dni od dodania go do konta zakładów.
  • Zyski są całkowicie nie do odzyskania, Cash Out

Chociaż minimalne szanse są dość wysokie, wygrana nie jest niemożliwa. Ponieważ możesz korzystać z wszystkich rynków zakładów, wykorzystaj w pełni swoją wiedzę. Pamiętaj jednak, że z oferty możesz skorzystać tylko raz dziennie.

Jerremy White

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © Natalia Olender Projektant Wnętrz | Realizacja: MobileTry